Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene egy jó romános? Stiu...

Segítene egy jó romános? Stiu cã nu v-ati dorit niciodatã sã fiti adulati ca eroi. Nu asta v-am învãtat eu. Am încercat sã fim merituosi, fiind aclamati dacã este cazul.

Figyelt kérdés

Egy kiképzőtiszt mondja ezt a katonáknak, csatába menetel előtt. Főleg az utolsó mondat lefordítása érdekelne.


Előre is köszönöm!



2016. máj. 22. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy sosem akarták, hogy ugy hizelegjenek, onoknek, mint egy hos. (Tudom, hogy sosem akartak, hogy tekinstenek onokre, mint hosokre). En nem ezt tanitottam onoknek. Mindig arra torekedtunk, hogy jutalomra, dicseretre meltoak legyunk, es, adott esetben, elismerjenek, éljenezzenek.
2016. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!