Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A telc-es nyelvvizsga bizibe...

A telc-es nyelvvizsga bizibe beleírják, h. hanyas szintű, vagy hány százalékos lett a nyelvvizsgád, vagy csak azt h. megvan és kész?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 13:18
 1/7 anonim válasza:
100%
Csak azt, hogy megvan. Semmilyen részeredmény nem szerepel benne.
2010. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bizonyítványba csak azt írják bele, hogy megvan. (meg a szintet ugye) De kapsz egy papírt mellé, amin le van írva, hogy mi hány %-os (vagy pontos) lett.
2010. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Belekerül, h. 1,2,3,4 ?
2010. ápr. 10. 14:29
 4/7 A kérdező kommentje:
csak azért mert a rigósnál nincs semmi
2010. ápr. 10. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez a telces:

[link]

2010. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de még ígysem kaptam igazi választ- Úgy értem, vki azt mondja, h. belekerül az eredmény, valaki hogy nem. A képeken úgy láttam, h. régi bizikről van szó, tehát azóta változhatott a dolog.

Az érdekelne, h. aki mostanság kapott telces bizit, annak van-e benne részeredmény (százalékos), vagy csak azt írják be pl., h. 3-as szintű vagy semmi nincs benne, csakhogy komplex c és kész.

2010. ápr. 10. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!