Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jól fordítottam angolra az...

Csicsky kérdése:

Jól fordítottam angolra az alábbi szöveget?

Figyelt kérdés

A következő szöveget szerettem volna angolra fordítani:


Megjegyzés: A műanyag keréken több hónapos fékhasználat után sem tapasztalható észrevehető kopás a fékpofákkal való érintkezés helyén.


A fordítás:


Comment: After several months of using the brake not experiencing noticeable abrasion of the plastic wheel in place to contact with brake pad.


Jó ez a fordítás?



2016. máj. 24. 10:11
 1/8 vatafak válasza:
77%

After several months of using the brake, there isn't any noticeable abrasion on the area where the plastic wheel contacts the brake pad.


sztem

2016. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kösz!


Szerintem is jó lesz, én ugyanis nem tudok angolul (csak pár szót értek) és ezt a fordítást Google fordító segítségével próbáltam meg valahogy összeügyeskedni.

2016. máj. 24. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Even after several months of use of the brakes, there are not any noticeable/visible abrasions marks on plastic wheels/tyres, made on contact with brake pads.
2016. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
★abrasion marks
2016. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz. Akkor ezt a másodikat alkalmazom.
2016. máj. 24. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Even after several months of use of the brakes, there are no visible marks of abrasion on the plastic wheels in place where it contacts the brake pads.
2016. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek!
2016. máj. 26. 08:26
 8/8 anonim ***** válasza:
The brakes don't contact the brake pads, they make contact/they come into contact/they meet/they touch.
2016. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!