Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki kijavítaná nekem ezt...

Valaki kijavítaná nekem ezt az angol idézetet hogy nyelvtanilag helyes legyen?

Figyelt kérdés

Magyarul:

„A hit jelenti az utat, amelyen elindulunk álmaink felé. Hinned kell benne, hogy képes vagy valamire, és oda is fogsz megérkezni.”


"Faith is the way in which we go toward our dreams . You have to believe in it , are capable of something and you are going to arrive there as well"



2016. máj. 26. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

lang-8.com


És olyan fogja kijavítani, akinek anyanyelve. Néhány órán belül kapsz választ, vagy tizet.

2016. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Faith is the way on which we go toward our dreams. You have to believe in that you are capable and you will arrive there.
2016. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó kis google fordíto. Szerinted nem néztem meg?
2016. máj. 26. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En vagyok aki megadta az elobbi kerdesedre az eredeti angol I deleted .

Jodie Lynn Coboult.

Magyar forditasa nem pontos.

Elozo valaszolo forditasa teljesen Jo.

2016. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*I deleted = idezetet
2016. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Faith is the way we take up toward our dreams. You need believe that you are capable of it, so that you will ultimately arrive to your destination.
2016. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyomok egy 10-est.
2016. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!