Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik VALÓBAN ingyenes és...

Létezik VALÓBAN ingyenes és hatékony nyelvtanulási lehetőség online ( ami nem átverés)?

Figyelt kérdés

Angol nyelvet szeretnék használni, lassan létszükséglet. De nem tudom megfizetni a nyelviskolákat, ami meg más opció, arra időm nem enged, de már ez olyan mint a lélegzet, sehol nem érvényesülök egy alap tudás nélkül. Felregisztráltam kb 50 oldalra, de csak spamok jönnek, illetve átverés, mer 10 alapkifejezés és alapmondat után után jön a feketeleves, hogy mégis elő kell fizetnem.

Ami meg gyakorlóprogram, a legtöbbtől a gépem, de az okostelóm is lefagy. Volt egy harmadik lehetőség: mormonok jöttek, tanítani, de akkor meg meghülyültem a vallási agitációiktól. Sajnos nem tudok nyelvtanfolyamot finanszírozni.. Van ötlet?



#angol nyelv #angol #nyelvtanfolyam #ingyen angol nyelvtanfolyam
2016. máj. 30. 11:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le..

HA a válasz nekem mind kérdezőnek nem felel meg, akkor sem pontozok le senkit :(

2016. jún. 17. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!