Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Bárki, aki csinált már angol...

Bárki, aki csinált már angol emelt szóbeli érettségit: hány pontot kaptál a 30ból? Milyen témákat húztál?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 14:27
 1/5 anonim válasza:
100%
Engem is erdekelnek a valaszok, szinten emelt angol szobeli elott allok. :)
2016. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyi pontot tartasz reálisnak? Szerinted mennyit fogsz kapni? Hogyan gyakorolsz rá?
2016. máj. 31. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
A 30-at kelle megcélozni. Különben nem is érdemes.
2016. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én tavaly érettségiztem emelten, a szóbelin nagyon kedvesek voltak a tanárok (már ha ez érdekelt) :) először "körbe kellett vezetnem" egy külföldi ismerősömet a városomban, el kellett mondani mit mutatnék meg neki. A vitám elég rossz volt, nem emlékszem már pontosan a mondatra, de az volt körülbelül az állítás hogy a rockzene nincs olyan értékes, mint Bach. A képleírásnál négy kép volt, két iskolai menza és két luxus-szerű étterem.

Én úgy mentem be, hogy meglátom hány pontot adnak, csak minnél jobb legyen, mert úgy gondoltam senkinek sem osztogatják a maxpontokat. Meg is lepődtem, mikor megláttam hogy én 30-at kaptam. Az egyik osztálytársam 29-et kapott.

Sok sikert nektek is! Remélem segítettem :)

2016. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali :) 28 pontot kaptam tavaly de ezt betudom annak hogy a kifejtősnél időmérő eszközök történetéről, illetve mai szerepeiről kellett beszélnem :D az első részfeladatomra nem emlékszem, a vitánál a bentlakásos iskolákról volt szó. A vizsgáztató kedves volt, és ha nem ilyen retardált témát kapok a képleírásnál, meglett volna szerintem a 30 is.

Neked sok sikert és minenkinek aki most megy :) ja és mindig jusson eszedbe, hogy elsősorban arra kíváncsiak, hogy mennyire tudod megfogalmazni a véleményedet angolul, nem baj, ha nem használsz extra szavakat,csak pontosan, érthetően és lényegretörően beszélj :)

2016. jún. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!