Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő, míg a euroexam...

Mennyi idő, míg a euroexam kiállítja a b2-es angol komplex nyelvvizsga bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Május 21-én voltam nyelvvizsgán. Elvileg 20 munkanap míg közlik,sikerült-e, de előfordul, hogy csak 15 nap. Nagyjából jövő hét vége, utána hét elejére számítok. Ha sikerült, akkor viszont +28-ot jelentene a továbbtanuláshoz. Viszont ugye július 12. a határidő. Addigra ki fogják állítani a bizonyítványt? Úgy tudom 30 nap, de az késő lenne már. Esetleg mit tudnék intézni, hogy kiállítsák? Valami gyorsított eljárás nincs esetleg? Hallottam olyan is, hogy ha lemondok a felülvizsgálati jogomról, akkor gyorsabb lesz. Segítsetek kérlek !

2016. jún. 2. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg felhívni őket, de elméletileg a kiállításra 60 napja van minden nyelvvizsgaközpontnak a megírás napjától kezdve, és ritkán gyorsabbak ennél, hiába van meg hamarabb az eredményed.

Lehet, hogy tudnak gyorsítani rajta, ha jelzed, hogy neked ez ennyire fontos.

De én még márciusban nézegettem a nyelvvizsgákat, hogy mi jöhet szóba pont a továbbtanulás miatt, és az angoltanárom azt ajánlotta, hogy áprilisinál későbbi vizsgára ne menjek. Én áprilisba vizsgáztam, májusban tudtam meg az eredményt, és csak most júniusba kapom meg a bizonyítványt, maximálisan kihasználják a 60 napot (ECL vizsga).


Sok sikert, remélem, hogy megkapod időben!! :)

2016. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! :) Próbálkozni fogok.
2016. jún. 2. 18:59
 3/3 anonim válasza:
Én is most voltam május 21-én es nekem is felsőoktatáshoz kell, csak én C1-én voltam, biztos hogy megkapjuk a bizonyítványt július 12 előtt, ők is mondták, illetve előző években sem volt ebből probléma!:)
2016. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!