Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo írásbeli szótár használat?

Origo írásbeli szótár használat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lehet mindkettőt bevinni angol-magyart, magyar-angolt, de kérdésem az lenne, hogy ezt átnézik-e előtte? Túl értékes infók nincsenek benne, viszont össze-vissza van firkálva szóösszetételekkel, ami régen ezt jelentette, most mást is jelent, ugyanis a könyv 1981-es kiadású. Vagy ezt a vizsgáig radírozzam lehetőleg ki???

Köszi a választ



2016. jún. 3. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindentől szabadulj meg, ami csak gyanút adhat arra, hogy csalsz!


Egy alkalomra inkább kölcsönöznék egyet könyvtárból vagy ismerőstől, mint hogy radírozzak. És igen, érdemes számítani rá, hogy belenyithatnak.

2016. jún. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! A júliusi vizsgáig azt hiszem radírozhattam volna elég sokat. Most rendeltem két új szótárat. Nem is tudtam, hogy csak 8000Ft lesz a kettő, azt hittem minimum 20.000ft.
2016. jún. 3. 22:54
 3/6 anonim válasza:
El ne hidd azt, hogy valaki is foglalkozni fog a Te szótáraddal. Én 3 szor voltam origo-n, mire meglett, de egyszer sem volt ilyen. Az előző válaszadó csak szívatott. Majd gondolod, hogy 100-200 embernek belenéznek a szótárába, hogy mit is hoztál még magaddal? Elárulom, hogy a telefonért harapnak, azt lehetőleg kapcsold ki. Mellesleg nem tudom miért nem jó egy 81-es szótár, én is kb olyan régi szótárból mazsoláztam.
2016. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 nyelvből van nyelvvizsgám onnan, 4x voltam vizsgázni. Nem a levegőbe beszéltem és kikérem magamnak, hogy szivatok bárkit is! Nem mindenkiét, de szoktak sétálni és igen, láttam már, hogy random belelapoznak szótárakba. Ez nem fikció, és nem a rosszindulat mondatta velem!
2016. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Minden esetre köszönöm nektek! Most már megrendeltem a szótárat, 4080ft-ot nem sajnáltam darabáráért.
2016. jún. 3. 23:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor én voltam vizsgázni, a szótárak közelébe se mentek. Ettől függetlenül szerintem sem ér annyit, hogy az ember csalás gyanújába keveredjen, úgyhogy szerintem is jól döntöttél az új szótárakkal.
2016. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!