Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek megéri a nyarat...

Szerintetek megéri a nyarat rááldozni egy angol nyelvizsgára? 14/L

Figyelt kérdés

A szüleim szeretnék a minnél előbb letenném az angol középfokút, és nyáron el is kezdhetnék egy kurzust. De félek hogy kicsit sok lenne nekem, hiszen most szeptembertől kezdem a 9.-et új suli = erős kezdés szóval elég sokat kell majd tanulnom. Ti mit gondoltok erről? És amúgy nagyjából 5-ös angolos vagyok, de nem jó a kiejtésem és könnyen megértem a hallott szöveget, de én nem nagyon tudok mondatokban beszélni. 14/L

Válaszokat nagyon köszönöm!



2016. jún. 5. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

szia,

szerintem mindenképp jó ötlet, főleg, ha vannak hiányosságaid angolból. Nem kell az egész nyarat angoltanulásra szánni, de egy rendszerezés, ismétlés biztos nem árt.


9. osztályban úgyis szét fogják osztani az osztályodat 2 vagy 3 csoportra is akár, és hatalmas előny lesz, hogyha a haladó csoportba kerülhetsz. Mert akkor tényleg reális esélyed lesz, hogy minél előbb egy középfokút csinálj.

2016. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
borzasztó ez a nyelvvizsga éhség, meg ahogy hajszolják! :D:D:D
2016. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!