Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Három nyelvvizsga közül...

Három nyelvvizsga közül melyik a legjobb választás: BME, telc, euroexam?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül én Eurót csináltam, szerintem az korrekt volt. De neked lehet, hogy egy másik jobban bejönne. Nézd meg online a minta/típusfeladatokat, és azt válaszd, ami neked szimpatikusabb.
2016. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a szóbelit csináltam meg a TELC-nél. Előtte sajnos megbuktam a dexamon. Pár napja tudtam meg az eredményt, és sikerült. :) Maga a beszédem 87% lett (félreértettem a feladatot, többször megállítottak), a magnósom viszont 53%.

Én ajánlom a TELC szóbelit mindenképp. :) Írásbelire pedig inkább a Dexamot. (baromi könnyűek voltak a levelek.)

2016. jún. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Attol is fugg milyen nyelvvizsgat szeretnel csinalni. A telc-nel es az euroexam-nel nem minden nyelvbol kapsz allamilag elismert bizonyitvanyt. Ha angolt szeretnel tenni a Telc-et ajanlom de mas nyelveknel a BME-t
2016. jún. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kristóf Katalin válasza:
44%
Valóban attól függ, mit akarsz. Korrekt, reális megbízható visszajelzést a tudásodról, vagy túl akarsz esni egy papírszerző akción. A siker-bukás arányt érdemes megnézni az egyes nyelvvizsga típusoknál. A TELC tűnik a legkönnyebbnek, de ott is meg lehet bukni. A BME már a nevében is meghatároz egy színvonalat. Olyan mint, amit egy Műegyetemtől várna el az ember. Megbízható, precíz pontos. Nem könnyű, de kiszámítható és korrekt. Kiprésel belőled egy valódi nyelvtudást. Ezen nem fogsz úgy átmeneti, hogy ott a papír a kezedben, de tudod magadról, hogy képtelen vagy amúgy megszólalni. (magánvélemény) De ezt sokéves tapasztalatom és a gyerekeim és tanulóim elmondásából szűrtem le.
2016. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Én a TELC-et azért választottam, mert két hónap alatt kellett sürgősen megszereznem a nyelvvizsgám. Úgy gondolom a TELC a legésszerűbb, ha a legkönnyebben szeretné megszerezni a papírt.
2016. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!