Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Diplomamentő programban...

Diplomamentő programban keretében melyik nyelviskolát és tanárt javasoljátok, és van-e idő mellette 4-6 órában dolgozni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
igazából szerintem mindegy melyiket választod. ha sikerül a vizsgád, tehát megütöd az elvárt követelményeket, megkapod a hőn áhított vizsgát... egyik suli sem jobb fej a másiknál. inkább az alapján válassz, ha dolgozol, hogy beleférjen az időbeosztásodba.
2015. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. És van idő mellette dolgozni bőven, sőt 8 órában is, ahová én járok ott mindenki dolgozik, direkt a dolgozó embereknek találták ki ezt a programot, akik már legalább 10 éve végeztek főiskolán, biztos egzisztenciával rendelkeznek, és semmi szükségük nincs nyelvvizsgára vagy diplomára, mert tökéletes életük van, jól jövedelmező állással, szóval csak nekem szopás ez, aki 2 éve végzett, s hamar lezavarná az egészet, ehelyett 1 évig megvan kötve a kezem és félelmetesen lassú tempóban haladunk, ami persze jó a többieknek, hisz munka mellett alig kell tanulniuk valamicskét. Persze az már más kérdés, hogy mennyire fog sikerülni nekik a nyelvvizsga majd, 1-2 embernél jócskán rezeg a léc, már most látszik... Na mindegy ezek csak a saját tapasztalataim, az én helyzete, tudom, hogy máshol, főleg pesten vannak intenzívebb és egyéb szempontból is jobb tanfolyamok a diplomamentő programon belül, de általában inkább ez a jellemzőbb, amit leírtam. Szóval dolgozz, nevess, hogy pénzt keress..
2015. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk megmondta a tanár, hogy 360 óra alatt alap tudásról egy 12 évest is felkészít középfokra.

Amúgy tényleg lehet ülni 8-9 hónapig 360 órás meg 240-es tanfolyamon, csak értelme nincs.

Ha jobban haladsz, szólj, hogy menni akarsz hamarabb vizsgázni. Nincs kikötve, hogy csak a tanfolyam végén lehet menni.

2015. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tanulok itthon előre, nem veszek olyan tananyagokat, amiket suliban nem tanítottak még, mert úgy nem sok értelme lenne, ha én párhuzamosan a sulival itthon tanulgatnék más dolgokat. Amúgy nekünk is mondta a tanár, hogy könnyedén fel lehet készülni ennyi idő alatt, csak eleve már az a baj, hogy sokaknak alapfokú nyelvtudása se volt, közel sem. Valamint nincs nagyon ismétlés, ledarálunk egy tananyagot, ami később már nem nagyon kerül elő és bőven elfelejti mindenki, így nincs nagyon mire építeni meg foghíjas lesz a tudás. Számonkérés sincs már egy ideje, a témazárókat minden lecke után megkapjuk és otthon írhatjuk meg, könnyedén veszi mindenki a dolgokat, sokan már házit se írnak, szóval félő hogy mi lesz így...
2015. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!