Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középiskolai 9. -es angol...

Középiskolai 9. -es angol szintfelmérő?

Figyelt kérdés
Én még nem tanultam angolt, csak németet. Erre kapunk jegyet vagy kezdjek készülni rá?

2016. jún. 20. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk a szintfelmérő csak arra volt, hogy eldöntsék mennyire erős csoportba kerülj. Mondjuk ez fura, ahova én járok azok a gyerekek akik németet tanultak áltiba nem írtak angol felmérőt.
2016. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Mégis mi a fenének írnád meg egyáltalán, ha nem tanultál angolt, így biztosan a kezdő angol csoportba kerülnél?

Nem osztályozzák.

2016. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Angol szintfelmérőt íratnak úgy, hogy csak németet tanultál általánosban? Hát ez érdekes. Én angolt tanultam, angol tagozatra jelentkeztem, ezért kell megírnom, hogy haladó vagy kezdő csoportba raknak.
2016. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az iskola mondta, mindenkinek meg kell írni, így döntik el, hogy kezdő vagy középhaladó csoportba kerülsz.
2016. jún. 20. 21:31
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Hát, akkor írd meg, ha ennyire szeretnek feleslegesen javítani... tétje nincs.
2016. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
De ha angolból kell megírnod, miközben egész eddig egy szót sem tanultál angolból, hanem németet, egyértelmű, hogy kezdő csoportba kerülsz. Készülni meg így nem tudsz rá, hiszen gimiben kezded el az angol nyelv tanulását.
2016. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Ennyire nem lehetsz buta, gyerek! Hogy az istenbe kapnál jegyet olyanra, amit sose tanultál? Szerinted arra való a középiskola, hogy előtte való nyáron te egyedül megtanítsd magadat angolul? tudod te, mit jelent az, hogy szintfelmérő? Az nem olyan, mint egy évközi felmérő!

Ha eléd rakják a papírt, akkor ráírod, hogy nem tanultál még angolt, majd leteszed a tollat.

2016. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Ki pontozza le a jó válaszokat?
2016. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Trollok mindenhol...
2016. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
amit a 7-es írt az úgy korrekt. egyébként nekünk olyan tesztet kellett megcsinálni, ahol 2 oldalon keresztül a megadott mondatrészletbe belepasszoló szót, vagy kifejezést kellett berakni. tippmix az egész, páran be is szopták, végig tippelték az egészet, bekerültek a haladó csoportba, aztán nem tudtak semmit :'D
2016. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!