Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találok olyan embereket...

Hol találok olyan embereket akikkel angolul lehet beszélni gyakorlás képen?

Figyelt kérdés
Esetleg an itt ilyen ember? ha igen akkor privi
2016. jún. 24. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
italki.com -on több ezer.
2016. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én xbl-en szoktam,de gyakorlatilag bármilyen olyan platform jó,ahol tudsz angolul kommunikálni (xbl pl azért is jó, mert van voice chat is)..
2016. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

italki.com nem ingyenes.. enyi erővel hivok magántanárt..:"D igyenesre gondoltam.:)

xbl az most mit takar mert rá kerestem google én semmi .::s

2016. jún. 24. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
italki.com ingyenes, csak vannak fent fizetős tanárok is. Nekem konkrétan 12 beszélgetőpartnerem van ott, már több, mint egy éve, 3 nyelven és egy vasat nem adtam senkinek soha.
2016. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De hol lehet barátokat,ismerősöket felvenni?
2016. jún. 24. 22:25
 6/7 anonim válasza:
Szerintem 'omegle' sem rossz :D habar kicsit szexmanias emberek is vannak ott, de azert találsz normalisat is :D
2016. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
XBL=Xbox Live :) és mondjuk fizetős,de nekem pl messze a leghasznosabb közösségi platform..az omegle sem rossz valóban, de kicsit hasonlít a chatroulette-hez ;)
2016. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!