Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát válasszam?...

Melyik nyelvvizsgát válasszam? Angol közép szint

Figyelt kérdés

Erősségem inkább a beszéd és a listening

Magyarul pocsék a helyes írásom és halottam hogy 2nyelvű nyelvvizsgán ezért is vonnak le pontokat


2016. júl. 2. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

ecl vagy bme?

Bár levelet írni mindenhol kell, ott pedig kemény vonják a helyesírásért a pontot..

2016. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na, keményen azért nem vonják. A nyelvhelyesség csak egy a kb 4 szempont közül. A feladatkiírás követése, szerkesztés, szókincs ugyanolyan súlyú. Olyat válassz, amiben nincs nyelvtani feladat, de azon belül mindegy, pl ECL vagy Euro.

Nem vagy diszgráfiás? Érdemes lenne megvizsgáltatni, mert akkor kaphatnál könnyítéseket.

2016. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a Dexam nyelvvizsgát választanám. :) Nagyon könnyű az írásbeli. Ha jó vagy listeningből, akkor simán sikerül (nekem emiatt volt bukó). A beszéd szintén nagyon könnyű. A többi nyelvvizsgához képest ez olcsóbb is. :) Én Gödöllőn voltam, a tanárok nagyon kedvesek.
2016. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!