Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angol OKTV milyen szintű?...

Az angol OKTV milyen szintű? Mekkora eséllyel lehet eljutni a döntőig?

Figyelt kérdés
B2 vagy C1, esetleg már a C2-höz közelít? A feladatokba már bele-bele néztem, még nem próbáltam megoldogatni őket. Addigra feltudok készülni rá? Jelenleg nagyon benne vagyok az angol tanulásban (nyelvvizsgára készülök, plusz előrehozott érettségit tettem) és jó lenne szép eredményt elérni rajta! :)
2016. júl. 9. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Nem akkor érsz el jó eredményt az OKTV-n, ha szépen megoldod a feladatsort, hanem akkor, ha elég kevesen oldják meg nálad jobban. Az esélyeidnek semmi köze a feladatok nehézségéhez, egyedül a többi indulón múlnak.
2016. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Az első forduló nagyon erős B2 és közepes C1 környékén van. A második forduló nyelvhelyességi feladatsora már C2 környéke.
2016. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!