Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvsulit válasszam...

Melyik nyelvsulit válasszam ha az angol középfokút akarom?

Figyelt kérdés

Kezdō vagyok a nyelvsulik terén

Melyiket ajánlanátok?

Elōre is köszönöm


2016. júl. 10. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana tisztázni, hogy hol laksz. :p
2016. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budapesten
2016. júl. 10. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit én biztosan nem ajánlok sőt elkerülendő. Duna nyelviskola a tipikus lehúzós nyelviskola, a felvi-hu-n van nyelviskola kereső, sokkal érdemesebb egy eldugott nyelviskolát keresni. Mindenképpen menj el egy próbaórára, általában engedni szokták. Egy egy helyen a tanár nyelvtudása sem megfelelő.


[link]


Ha valamelyiknek a neve szimpatikus keress rá a holnapjára és nézd meg az árakat, én a 'speak' alapú nyelviskolákat ajánlom, a legtöbb helyen csak feladatokat oldatnak (Duna is), amik nem vezetnek sehová, nem fogod jobban tudni az angolt legfeljebb évtizedek alatt...

És nyugodtan légy pofátlan és kérj ingyen 1 bemutató órát, Budapest tele van nyelvviskolákkal (lehúzással is, időlecsalóssal is), ha mindenhol csak 1 órát vennél még akkor is lenne hova menni..

2016. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És azt is nyugodtan szögezd le, hogy nem vagy kezdő, a középfokra szeretnél specifikus felkészítést. (sokszor ugyanis a közép előtt álló meg a kezdő náluk egy kategória)
2016. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Katedrába jártam, nekem bevált, angol B2 100%-os szóbelivel bőven meglett a nyelvvizsgám. Csak ajánlani tudom. Sok sikert!
2016. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!