Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Svéd nyelvet szeretne valaki...

Svéd nyelvet szeretne valaki tanulni? Tanulótársat keresek.

Figyelt kérdés
Svéd nyelvet kezdtem el tanulni önszorgalomból és egy tanulótárs jól jönne hozzá. Akar valaki svédet tanulni, közösen, kezdő szintről majdnem nulláról indulva? Sokkal egyszerűbb így gyakorolni, és gyorsabban lehet haladni! Könyv+hanganyag természetesen van.

2016. júl. 12. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen tanulok bármilyen nyelvet!
2016. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ReniMTRX válasza:
Én is magam tanulok svédül. Tanulótárs jól jönne nekem is. Könyv stb nekem is van, de lehet, hogy másból tanulok, mint te. Ha gondolod, keress meg privátban, és egyeztetünk.
2016. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyénileg kezdtem bele én is a svéd nyelvtanulásba. Nekem ugyan nincs könyvem, hanem mindenhonnan összeszedek a nyelven szókincset. Még igazándiból én is nagyon az elején vagyok. Ha gondolod, akkor nekem is dobhatsz privátot, esetleg más is aki akar :)
2016. júl. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Prokopp válasza:
Csatlakoznek,ha van ra mod :) jo lenne,ha lenne tarsam a tanulasban
2016. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én szívesen csatlakoznék, tanuljunk együtt :)
2016. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát gondolom már késő de én is
2016. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 JamesFakeman96 válasza:
Én beszélek Svédül! :)
2017. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!