Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi szól az ITK/ONYC/Rigó Utca...

Ziopp kérdése:

Mi szól az ITK/ONYC/Rigó Utca ( Origó ) nyelvvizsga mellett, illetve ellene?

Figyelt kérdés
Az 'origó nyelvi centrum' működésével (szóbeli, írásbeli, felülvizsgálati eljárás) kapcsolatosan tapasztalt pozitívumok és negatívumokra lennék kíváncsi...

2016. júl. 20. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szobelijere tobben mondtak, hogy az egyik legkönnyebb.

Irasbelije nem tartozik a könnyűek közé. Most változtatás volt a feladatsorokban. Egyebkent iresbelije mellett annyi szolt, hogy van boven feadatsor, jol be lehet gyakorolni. Ez nem az én véleményem.


Csinalhatsz origo szóbelit es hozza mas irasbelit, ami neked jobban bejön.

2016. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pozitívumok:

Végig lehet szótárat használni még a fordításnál is úgy hogy a fordítós szöveg alapjáraton véve szerintem röhejesen könnyű :'D A szóbelin meg ami nekem nagyon bejött hogy a szituáció is magyarul volt leírva én meg még emlékszem érettségin nagyon paráztam hogy mi van ha nem értem mi van arra a kis lapra írva.


Negatívum:

A magnó egy darab kaka. Legalábbis sokkal nehezebbet kaptunk szerintem, mint ami fent van a honlapon magnós szöveg.

2016. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!