Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Újrakezdőként miből, és...

Újrakezdőként miből, és hogyan érdemes egyedül angolt tanulni? Ha a suliban 10 év tanulás után nem tanultam meg a nyelvet, egyedül mehet?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 19:01
 1/6 anonim válasza:
50%
Szia. Segíteni akarok ... Keress rá a Duolingo angol nyelvtan segítőre .. Az elején unalmas lesz , de ha folytatod meglátod megtanulsz mindent
2016. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Ezt érdemes átnézni.


[link]

2016. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet egyedül, csak igen veszélyes, mert egyrészt könnyen úgy találod magadat, hogy már Shakespeare szójátékait élvezed eredetiben, de nem tudsz sót kérni az étteremben; másrészt meg, ha nem lép rá értő ember a vadhajtásaidra az elején, később sokkal nehezebb.

Nekem az a véleményem, egyedül bármi jó, mert a különböző könyvek előbb-utóbb kiegyenlítik egymás közti differenciát, inkább az számít, hogy neked az adott könyv beválik-e. Azt meg előre ki tudhatná. Hát ezt csak idegesítésileg. :) Az ajánlottak is jók.

2016. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És esetleg abban tudtok segíteni, hogy hogy érdemes angoltanárt keresni? Nem dúskálok a pénzben, így ez is fontos szempont, meg persze az is, hogy ne feleslegesen dobáljam ki az ablakon a pénzt, mert szar a tanár :D
2016. júl. 16. 19:34
 5/6 A kérdező kommentje:
És annak van értelme, hogy csak úgy elkezdem tanulgatni a szavakat? Mondjuk az alap 2000 szót? Vagy érdemesebb olvasni, filmet nézni, és úgy bővíteni a szókincset?
2016. júl. 16. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz filmeket és onnan.Meg minden nap próbáld meg elmesélnk akár magadnak hogy mik történtek veled.Akár regisztrálhatsz twitterre vagy tumblr re mert ott sok külföldivel lehet ismerkedni és beszélgetni ami segít.Nekem amúgy Klaudia's Chanel hozta meg a kedvem a nyelv tanulásra és egyedül tanulol mert az iskolába nem tudtam megérteni...így meg ol Klaudia is nagyon érthetően elmondta...kár hogy nem csinált csak 3 angol órás videót..Aztán meg az is segíthet hogy az interneten ha rá akarsz valamire keresni angolul keress rá ezzel a szókincsed bővül.Nagyon durva milyen hamar lehet YouTube ról meg a netről angolul tanulni.:)
2016. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!