Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi az ITK ORIGO középfokú...

Mi az ITK ORIGO középfokú nyelvvizsga menete?

Figyelt kérdés
Még sosem nyelvvizsgáztam, arra lennék kíváncsi, hogy szóbelin van-e pl. a szituáció vagy kép kihúzása után 1-2 perc a gondolataim összeszedésére? Valamint írásbelin ugye kivették a tesztet, a 210 percet úgy osztom fel, ahogy akarom? Kezdhetem a feladat megoldást a levéllel vagy a szövegértéssel is?

2016. aug. 3. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A honlapjukon minden fent van. Csak el kell olvasni.
2016. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóbelin nincs felkészülési idő. De persze 30mp-t kapsz, hogy atgondold, mi a feladat.

Az írásbelire szánt idő a teszt kivétele után változott. Fejből nem tudom mennyi, nézd meg.

A feladatokat neked tetsző sorrendben írhatod.

2016. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Olvastam, nem volt benne!

Második válaszoló! Köszönöm a válaszod, erre voltam kíváncsi.


Egyébként maradt a 210 perc: Írásbeli vizsga időtartama: élő nyelvek esetén: alapfok 60, középfok 210, felsőfok 270 perc; holt nyelvek esetén: alapfok 120, középfok 180, felsőfok 240 perc.

2016. aug. 3. 10:34
 4/4 anonim válasza:

ÍRÁSBELI VIZSGA


A vizsga feladatainak megoldásához egy- vagy kétnyelvű nyomtatott szótár használható. A rendelkezésre álló 150 percet tetszés szerint oszthatod be.


forrás:


[link]

2016. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!