Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha mindennap foglalkozok a...

Ha mindennap foglalkozok a spanyollal mennyi idő alatt érem el kb az alapfokú társalgási szintet?

Figyelt kérdés
Mikor a partnerrel el tudok beszélgetni, de még picike hibákat ejtek

2016. aug. 4. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2-3 hét
2016. aug. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A napi foglalkozás mennyi időt jelent naponta? Nem mindegy, hogy 10 percet vagy több órát.

Nyelvérzéktől is függ, van akinek hamarabb megy van akinek később.

A partnerrel beszélgetésnél úgy érted nagyon alap dolgokról? Mert elbeszélgetés magasabb szinten is előfordul.

2016. aug. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát egy fél órát minimum szánok rá
2016. aug. 8. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Saját tapasztalatot tudok írni. Fél év alatt jutottam el a középfokra, úgy hogy előtte már rengeteget néztem tv-t és beszélgettem is. Habár sok nyelvtani hibával. Ehhez olyan 5-6 óra kellett nekem. Nem tudom te mennyire tanulsz gyorsan nyelveket, valamint az alapfok nálad mennyire alap. Ha nyelviskolákból indulok ki, ott az intenzív tanfolyam ami 5 óra egy nap egy hónapos, akkor alapfokra ami b1 olyan 2-3 hónap alatt ér el. Szerintem hamar el lehet odáig érni, de ahhoz nem biztos hogy elég fél óra. (persze minden ember más, ismerősöm 3 hónap alatt tanulta meg középfokig).

2016. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy gördülékenyen beszélj, hivatalos ajánlások szerint 720 óra kell. Számold ki, ezt hány nap alatt tudod teljesíteni.
2017. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!