Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Budapesten melyik nyelviskoláb...

Budapesten melyik nyelviskolában lehet angolt tanulni szeptembertől hétköznap esténként?

Figyelt kérdés
Mit ajánlatok? Mik a tapasztalaitok?

2016. aug. 6. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Diákként és tanárként is az a tapasztalatom, hogy a csoportos oktatás nem annyira hatékony, mint a magánóra. Én is tanulok nyelveket, de eszem ágában nincs nyelviskolában tenni. Ezer és egy oka van, de a lényeg egy, nem éri meg, még akkor sem, ha a magánóra duplája vagy több.
2016. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

teljesen kezdőről indulok, így a csoportos is megfelel

majd esetleg nyelvvizsga előtt járnék magántanárhoz

2016. aug. 6. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évekkel ezelőtt a Bonus nyelviskola szolgáltatása bejött, igaz csak 1 tanfolyamon voltam náluk. De ár/érték arányban teljesen jó volt, a tanár úr is jó arc volt és sokat tanultam náluk. nem tudom, hogy azóta mennyire cserélődött a gárda, de próbának megéri. Amúgy meg nyelviskolák sokasága van manapság, nehéz megtalálni a legmegfelelőbbet.
2016. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2016. aug. 11. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!