Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki egyedül tanult meg olaszul...

Aki egyedül tanult meg olaszul: miből tanultatok?

Figyelt kérdés
Járok majd egy egyetemi kurzusra, de szeretnék önállóan is tanulni, hogy minél előbb elérjem a min. B2-es szintet. 2 éven belül a C1 a célom. Most A2-n érzem magam. Milyen technikákkal lehet jól és hatékonyan haladni? Nem ragadnék le a gimiben tapasztalt egyáltalán nem hatékony tanulásnál, hogy nyelvtanozom és szavakat tanulok folyamatosan. Lennie kell valami hatékonyabb, gyorsabb tanulási formának is, anélkül, hogy kiköltöznék. Milyen ötleteitek vannak?
2016. aug. 8. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem olaszt tanultam, hanem spanyolt. Én otthon könyvből tanultam a nyelvtant és a szavakat. Halgass sok olasz nyelvű zenét és miközben hallgatod próbáld meg lefordítani.
2016. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!