Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol/Hogyan tudok spanyol...

Hol/Hogyan tudok spanyol nyelven filmeket/sorozatokat nézni angol felirattal?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2016. aug. 13. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Youtube-on keress rá spanyol kulcsszavakkal általad ismert, vagy internetes film adatbázisokban számodra megtetsző filmre, tehát spanyol címmel.


Amit sikerült youtube-on meglelned, ahhoz keress feliratot a neten, pl google.com keresővel, ilyen kulcsszóval:


- a film lehetőleg eredeti nyelvű címe

- subtitle


De egyébként az egyik legnagyobb , többnyelvű felirat adatbázis az


opensubtitles.org


Utóbbin belül is kereshetsz feliratot, ott előbb kiválasztod a kívánt FELIRATnyelvet (számodra hogy "english"), majd beírod a keresőjébe a film címét spanyolul.


EZ UTÁN töltsd le youtube-ról a megtalált filmet. Ez lehet különféle böngésző add-on -okkal, bővítményekkel megoldani, én rég használtam ilyet, számtech részen kérdezz rá. Máskülönben én java rendszerű alkalmazást használok, a


JDOWNLOADER


alkalmazást, online videók letöltéséhez - ez remek megoldás. Előtte java-t is kell telepíteni.

2016. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!