Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobb angol könyv...

Melyik a legjobb angol könyv ami felkészít A2től B2ig, emelt szintű érettségire?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az English File sorozatot használtam, bevált, tudom ajánlani! :)
2016. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És kiegészítésként érdemes végigoldani az eddigi feladatsorokat is :)
2016. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdésed nem olyan egyszerű, mint amilyennek tűnik. Nincs olyan könyv, ami A2-től B2-ig felkészítene + az emelt szintű érettségire. DE, vannak irodalmak, amik marhára hasznosak lehetnek ahhoz, hogy elérd a célodat.

Ha tankönyvet keresel, akkor én Matrix könyveket ajánlanám. Én ezekből tanultam az iskolában (B2 és C1), ma már felsőfokúm van (most kezdem az egyetemet). Nyelvtanhoz pedig az Oxford-os könyvet. Elég drágák, ha nem tudod kölcsönkérni, letölteni, viszont a piacon a legjobbak között vannak.

Szókincshez: Erwin Tschirner: Angol szókincs. Viszont ezt ésszel kell használni, nem csak magolni a szavakat. :)

Szóbelihez: 1000questions 1000answers, Speak Simply B2, Let's discuss it

2016. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!