Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát gondoljáto...

Szecsuánicsi kérdése:

Melyik nyelvvizsgát gondoljátok a legkönnyebbnek angol b2 szinten? Diplomához kellene

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Kodolányit vagy másik nevén TársalKodót a leghülyébbek is megtudják csinálni. Államilag elfogadott, szóval szerintem diplomához is jó.
2016. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az itk írásbeli angolja volt egyszerűbb a többihez képest. De ez nagyban függ attól, hogy neked mi az erősséged, milyen típusfeladatokat gyakorolsz be.
2016. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Eurosat csináltam, nagyon könnyű volt. Nem vagyok olyan penge angolból, csak a második nyelvem, de 100%-os szóbelit rettyintettem össze minimális felkészüléssel. Klassz, mert választhatsz vizsgapartnert, végig lehet nálad szótár, nincs nyelvtani tesz, nincsenek bemagolnadó tételek...

Egyébként az ECL-ről és a Társalkodóról hallottam még, hogy könnyű. Nézz meg mindenhonnan próbafeladatsorokat, mert mindenkinek más fekszik! Sok helyen el lehet menni ingyen próbavizsgázni is.

Sok sikert :)

2016. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az Euroexam volt szimpatikus, mindkét nyelvvizsgámat náluk csináltam, korrektek voltak.
2016. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én BME-t csináltam, elsőre átmentem, egy szót se készültem rá, még a tételeket se olvastam el. Igaz, régóta használom a nyelvet, de egyszerű is volt.
2016. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én az Origo nyelvvizsgát találtam a legkönnyebbnek. Az írásbeli és a szóbeli része is könnyű volt. Nekem is diplomához kellett, így 3 hónap alatt készültem fel a vizsgára teljesen egyedül. Évekig nem használtam a nyelvet, utoljára a középiskolában angoloztam.

Egyébként tényleg mindenkinek más a könnyebb, más az erőssége. A nyelvvizsgák weboldalán a részletes tájékoztatón kívül találsz mintafeladatokat is az adott nyelvvizsga

2016. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bocsi, véletlenül rámentem a küldés gombra. A lényeg: tölts ki minél több tesztet és amelyik a legszimpatikusabb, és amit a legkönnyebbnek tartasz arra menj. Szerezd be a kiválasztott nyelvvizsgához tartozó tesztkönyvet, gyakorold be a feladatokat és nem lesz gond. Sok sikert :)
2016. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tippeket.

Arra gondoltam,hogy különböző helyen fogom a szóbelit és az írásbelit.

Írásbeliből azt mondták,hogy az ECL a legkönnyebb,mert csak két fogalmazás van.Azzal annyira nem lehet baj,ha begyakorlom a típusokat. Nem? :)

A szóbelit meg lehet az euroexamnél csinálom,igaz már voltam,egyszer és nem sikerült,de azért az mégis szimpibb,mint a Dexam szóbelije... :)

2016. aug. 21. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!