Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná ezt nekem valaki...

Lefordítaná ezt nekem valaki angolra?

Figyelt kérdés

Nincs szükség rá, hogy megköszönd. Ez a te érdemed. Nagyon sokat dolgozol azért, hogy ilyen elismeréseket kapj. Isten áldjon!

Egyébként lenne kedved beszélgetni velem? Régóta meg szerettem volna kérdezni ezt tőled.



( Nyilván érdekel, hogy hogyan szeretnék ismerkedni valakivel angolul, ha még ezt a szöveget sem tudom lefordítani magamnak.... Nos, van egy barátom aki segít, de sajnos jelenleg nem tudom elérni. Neki is van magánélete, nem várhatom el hogy az én kapcsolataimmal foglalkozzon mindig. Én pedig tanulok angolul, viszont eddig németet tanultam és így nem nagyon megy még... 2 hónap alatt. )



2016. aug. 18. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
24%

You don't need to thank it. It's all your merit. You've been working hard to get such tributes. God bless you.

By the way, do you feel like talking with me? I've wanted to ask you this for a long while.

2016. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

No need to thank me.

This is all of your own merit . You work very hard to achieve such recognitions.

God bless you!

By the way, do you feel like talking to me?

I wanted to ask you for quite a while now.

2016. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!