Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul perfektul? Többi lent.

Angolul perfektul? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én kb 4 éve tanulom az angolt és hiába nem megy nem tudok semmit!! Azért mert nagyon szar volt a Tanár! Olyan online oldalakat segícsetek amitol meglehet tanulni!!

2016. aug. 20. 00:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon keveset tudsz, nincs rutinod a nyelvtanulásban, az elején érdemes tanárhoz/nyelviskolába menni. Az alapok minden nyelv tanulásánál rendkívül fontosak, ezek nélkül nem fogsz tudni továbblépni. Ha valamit rosszul memorizálsz, a helytelen dolgot jegyzed meg, később pedig nagyon nehéz lesz kijavítani. Ezért én azt javaslom, hogy menj el egy magántanárhoz, aki az elején segít az alapok elsajátításában, esetleg tanácsot tud adni, hogyan folytasd utána egyedül.
2016. aug. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Látom, a magyartanárod is szar volt :D
2016. aug. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván azért volt szar, mert nem érdemeltél meg jobbat.
2016. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Ideje lenne mar ha kikopna ez a szar volt a tanar ezert nem tanultam semmit gondolkodas. Meg ha igaz is amit irsz nyelvtanulas az nem olyan hogy az iskolaban heti 3x 1 oran keresztul minden kiraly aztan 2 ev mulva mar perfekt vagyok.


Azt sem ertem elso ev vegen nem vetted eszre hogy megmukkani sem tudsz angolul? Miert nem akkor vetted a faradtsagot es kezdtel el foglalkozni tanoran kivul is a nyelvvel? Ja, hogy budos a munka. Arrol nem a tanar tehet.



Rengeteg energia es tanulas kell ahhoz, hogy eljuss arra a szintre es ezert csakis sajat magad vagy felelos.


Online oldalakkal eljutsz egy darabig. De ha meg az alapokkal sem vagy tisztaban akkor nem sok ertelme van tovabb bonyolitani a helyzeted. Keress egy nyelvkonyvet ami az elejetol at vesz mindent.

2016. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ideje felelősséget vállalni a saját tudásodért.

Az a tanár rossz volt (tegyük fel), de 4 éven keresztül semmit nem tettél azért, hogy többet tanulj. Ez meg tény. És tanàrtól független tény. Beírod a gugliba hogy angol tanulás, angol kezdőknek, Facebook csoport is annyi van, mint a fűszál... és elkezded vállalni a felelősséget az előrehaladásodért. Senki nem fogja neked megtanítani. Neked magadnak kell megtanulnod a módját.

2016. aug. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Nekem az énektanárom volt a legszarabb. Azóta is szívom.
2016. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A karaoki versenyeken én vagyok a legszarabb.
2016. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
rossz kommenteket nem akarok ja és mert a többi gyerek idegesítették azért nem haladunk tovább!!! és online oldalakat kérek meg véleményeket!!
2016. aug. 21. 22:18
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha megmondanám a véleményem, akkor elájulnál.
2016. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat kérek!!
2016. aug. 24. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!