Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készüljek fel hatékonya...

Hogyan készüljek fel hatékonyan a középszintű Euroexam nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Nyelv vizsgázni szeretnék, az Euroexam - nél, akik mostanában vagy az elmúlt 3 évben vizsgáztak náluk, milyen tapasztalatokkal rendelkeznek. Tudnátok esetleg tanácsokat adni, hogy mit kéne átnéznem a legjobban, hogy minél jobb eredménnyel meglegyen? Esetleg linkeket, könyvek linkjét küldeni, amik alapján ti is eredményesen felkészültetek? Október környékén szeretnék középszinten nyelv vizsgázni. Viszont nem tudom "hogyan kell megoldani" a nyelvvizsga feladatokat, hogy mikre kell figyelni.

2016. aug. 21. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Az Euroexam online tanfolyamával készültem angolra és németre is, mindkettő simán meglett. Sokat segítenek, a típusfeladatokat gyakoroltatják. A kitűzött nyelvvizsga időpontok előtt expressz tanfolyam is indul, amin egy tanárnál skype-on keresztül próbaszóbelizni is tudsz, és fogalmazásokat is beküldhetsz, amiket kijavítanak. Mindezt ingyen.

2016. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ajánlom a próba szóbelit, ha van rá lehetőség, nekem sokat segített, mivel ugyanolyan, mint az éles vizsga. Továbbá a honlapon is részletezve van, hogy miből épül fel. Én csak szóbelin voltam, írásbelit máshol csináltam. Magnóra pedig youtube -ról kèszültem, cnn, bbc, hangoskönyv,plusz ajánlom sorozatok, filmek nézését angolul, angol felirattal. Sok sikert!
2016. aug. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!