Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy rendes bemutatkozást...

Egy rendes bemutatkozást angolul hol találok?

Figyelt kérdés
Vizsgám lesz kedden és nem találok sehol olyan bemutatkozást ami alapján át tudnám fogalmazni arra ami rám igaz,magamról kéne beszélni pár mondatot meg hogy mik érdekelnek,mik a hobbijaim,sport stb.. de nem találtam sehol rendeset csak ahol pontokban van leírva
2016. aug. 25. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
CV examples? Vagy mire gondolsz?
2016. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem,csak egy sima bemutatkozó szöveg kéne magamról,amiben elmondom hogy hol születtem,hol tanulok,mi az ami érdekel stb..
2016. aug. 25. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Hello, my name is József Kovács and I am 16 years old. I was born and raised in Budapest, the capital city of Hungary. (/I was born in Miskolc but we moved to Budapest when I was 6 years old.) I live with my parents in a big apartment in the city centre. I go to school nearby, I am learning to be a vet. My hobbies are dancing and reading. I have been dancing professionally since I was 8 years old. My favorite books are fantasies. I also like spending time with my friends. We often go hiking in the near or go to the cinema when there's a movie we want to watch. In the future, I would like to stay in my city and have my own semi-detached house in the suburbs. As I said, I would like to work as a vet.


Na pl. ez jutott eszembe (nem igaz rám, én egy borsodban született design-tanuló vagyok, csak példa :D) ezt át tudod írni. Ha valamit nem tudsz angolul amit szeretnél, akkor írd meg nyugodtan priviben, segítek ha tudok.

2016. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapfokú lesz v. középfokú?
2016. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem azért, de hogy mész at egy vizsgán ha nem tudsz bemutatkozni?
2016. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!