Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítjátok nekem? (Bemutatk...

Lefordítjátok nekem? (Bemutatkozást kell írnom angolul. )

Figyelt kérdés

Jelenleg lovastúra-vezetést tanulok, mellette kutyakiképzőként dolgozom és készülök a felvételire (biológia szak). Most megadatott számomra, hogy olyan dolgokkal foglalkozzak, amelyek felszabadító erővel bírnak. Majdnem minden nap túrázok a kutyákkal, és westernben lovagolok.

Az életmódom miatt megszoktam, hogy bármikor nyakig sárosan és kisebb-nagyobb sérülésekkel jöhetek haza, de megéri. Mindig van mit olvasni, most épp Malcolm Gladwell van terítéken.


Nagyon köszönöm - vannak kifejezések, amiket nem találtam szótárban, ezért kérek segítséget :S


2011. febr. 5. 15:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Van egy lovas szótáram is, és abban pont a lovas túráról nincs semmi, így a lovastúra-vezető kifejezés sem :(
2011. febr. 5. 15:15
 2/3 anonim válasza:
Presently, I am studying horse tour guiding, working as a dog trainer and preparing for my preliminary examination besides(biology major. Now I have been given the chance to engage in things which have liberating force. I go to tours with the dogs almost every day and I do western horse riding. As a consequence of my lifestyle, I am used to getting home covered with mud and smaller or bigger wounds, but it is worth it. There is always something to read, now Malcolm Gladwell is on my plate.
2011. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2011. febr. 8. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!