Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő lenne nekem egy...

Mennyi idő lenne nekem egy német középfokot elérni?

Figyelt kérdés
Angol, olasz, eszperantó felsőfokúm van. Németből is tudok egy-ket dolgot, ami nyári munkához kellett, de semmit nem tanultam még belőle konkrétan, csak ami rám ragadt. Számok, néhány kaja neve és köszönések. Ha napi kb. 1.5 órám van nyelvet tanulni, mennyi idő alatt lehetnék középfokon? Mev lehet tanulni könyvből és filmekből vagy kell tanár is?
2016. aug. 27. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
angolt olaszt kb mennyi idő volt elsajátítani? Az jelentős kiindulási pont saccper ezzel számolj , meg azzal hogy 3 nyelv után van logikai rendszered ami könyebbbé teszi a nyelvtanulást , miután nekem első nyelvem volt a német gőzöm sincs , viszont a francia volt a harmadik, amiben fél év alatt értem el a középszintet, viszont nem másfél órában, és hozzátenném nem vagyok zseni, ha jó a nyelvérzéked egy év alatt kivitelezhető, ha nem akkor a jóisten tudja csak :))))
2016. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!