Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL C1 nyelvvizsga! A gyakorló...

ECL C1 nyelvvizsga! A gyakorló vizsgakönyvben készségenként 20 pont. Az ECL honlapján azt írja: készségenként 25 pont. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Részpontokat is adnak vizsgán? Hogy pl.: ha félig jó választ adtam stb? Vagy több feladat van? Ha már direkt e-célból csinálnak egy gyakorlókönyvet, akkor miért nem lehet olyan, mint amilyen a vizsgán???
2016. aug. 29. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Emlékeim szerint van részpont, hogy ha pl. helyes a válaszod, de mondjuk nyelvtanilag nem helyesen írtad oda magnónál. De ez már nem 100%.

Viszont nekem úgy rémlik, hogy a magnó meg a szövegértés az egészen biztosan 2x10 pontos.

2016. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát akkor lehet megváltozott, mert a honlapon 2X 25 van :/


Azért köszi!

2016. aug. 29. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem decemberben múlt egy éve a vizsgám.


Ja, viszont az lehet, hogy a gyakorlókönyv a régebbi szerint megy mégy és változtattak a kiadása óta.

2016. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!