Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha angolból megvan a középfokú...

Ha angolból megvan a középfokú nyelvvizsgám, de többletpont miatt emelt érettségit akarok csinálni, az is simán menni fog, némi feladatgyakorlással?

Figyelt kérdés
tehát annyira nem térnek el a feladatok,ugye?

2016. aug. 30. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes egy kicsit rágyúrni! Nem tudom, milyen nyelvvizsgát csináltál, de az emelt érettségi valamivel nehezebb annál. Valamint a feladattípusok begyakorlása végett mindenképp érdemes végigoldani a régi feladatsorokat.
2016. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van esetleg olyan tanfolyam, ahol pont az emelt szintű érettségire készítenek fel?
2016. aug. 30. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek megijeszteni, de vagy nyelvvizsgapontot kapsz, vagy a +50-et az angol emeltért. Legalábbis én úgy tudom, most érettségiztem, de nem jelentkeztem Magyarországon sehova, viszont úgy vettem észre, hogy én és a pontkalkulátor 40 pontban nem értettünk egyett, míg az ofőm mondta, hogy angolnál tán nem számít.


Javítsatok ki, ha nem igaz, meg Kérdező, mindenképpen kérdezz rá tanárnál, mert én csak félig elkapott, rozéfröccs feletti mondatokról beszélek. De ha így is van, mindenképp érdemes megcsinálni, mivel egy nagyon jó emelt és a plusz 50 pont nagyot dob a pontjaidon. Meg lehet csinálni, az enyém 95% lett. A feladatokat gyakorold be, mint minden érettséginél.

2016. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Plusz: Ha másból emeltezel, megkapod a nyelvvizsgást és az emelt 50-et is, ha úgy sikerül. Így jutott be a fél osztályom a Corvinusra.)
2016. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!