Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 8. osztály végén, hogy 9....

8. osztály végén, hogy 9. osztályba bejussak Társadalom tudomány osztályba angol nyelvvizsgát kell letennem. Ez hányadfokú nyelvvizsga, miket kell tudnom róla?

Figyelt kérdés

Milyen típusú? Tudnátok linkelni esetleg,én nem igazán találtam..

Előre is köszönöm!


2016. szept. 2. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan kéne itt akárkinek tudnia? Szépen hívd fel az iskolát, ahova szeretnél menni és kérdezd meg, hogy közép vagy felsőfokot kérnek, számít-e a típusa.
2016. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Igy van! Fogd meg azt a qurva telefont es hivd fel oket !!! Honnan tudjuk mi ezt? Te nyomorult kutya hulye egy kerdes
2016. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves #2. Szépen is lehet beszélni. A kérdésem azoknak szólt,akik segíteni tudnak/akarnak. Nem alkalmas még a dolog,csak készülni szeretnék rá. Természetesen nekem is van annyi eszem,hogy felhívom őket,amikor aktuális lesz. A te szegénységi bizonyítványod.:)
2016. szept. 3. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!