Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valakinek valamilyen...

Van valakinek valamilyen ötlete, hogy hogy fejleszthetném angol nyelvben a "kreativitásomat"?

Figyelt kérdés
Szóval, az évek alatt nagyon szép szókincsre, és nyelvtani tudásra tettem szert, de amikor szituációt kell gyakorolni, akkor nem jut eszembe, hogy miket kellene mondani. Amikor a tanár mond magyarul egy mondatot, hogy kisegítsen ötlettel, azonnal le tudom fordítani, de magamtól nem nagyon vannak ötleteim. Azért is nagyon bánt, mert az életben szinte nincs is olyan probléma, amit ne tudnék megoldani, de ilyen kitalált szitukkal bajba vagyok.
2016. szept. 3. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
rubikkockval
2016. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!