Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire éri meg egy nyelvisko...

Mennyire éri meg egy nyelviskolára jelentkezzni?

Figyelt kérdés
Nézegettem interneten , hogy tudnák leghamarabb megtanulni angolul. Sajnos iskolában felejtős hisz mindig németes voltam , de úgy érzem hogy az angol jobban jönne a jövő életben. Nektek bevállt? Milyen véleményetek van róla? Én eddigiek alapján a bonust néztem meg jobban , mert arra írták hogy nagyon jók a tanárok és az oktatás egyaránt. Mennyi idő alatt tudnák középszinten megtanulni angolul legalább úgy hogy tudjak kommunikálni egy külföldivel? Köszönöm előre a válaszokat és bocsi a hosszú szövegért ! :)

2016. szept. 4. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Van más választásod? A magántanár lényegesen drágább, és nem is ugyanaz, mint egy csoportban tanulni.
2016. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak egy nyelvet tanulsz az iskolában?
2016. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen.
2016. szept. 6. 06:37
 4/4 anonim ***** válasza:

A Gyakorin azok csoportosulnak, akik a nyelviskolát nem tartják jónak - én vagyok a kivétel. :)

Az azért kérdés, hogy nyelviskolában mennyire jön ki egy óra díja, mert ha mondjuk ugyanannyi, akkor el lehet gondolkodni nyilván a mangán tanáron.

Én a magántanárt fárasztónak találom, ott nincs egy pillanat lazaság se - ha volna, az teljes üresjárat lenne, miközben fizettem érte, vagy pedig annyival hosszabb lenne az óra. Nyelviskolában meg, míg a többieket zaklatja a tanár, abból szórakozva tanul az ember.

Egyébként még egy csoport sem volt, ahol ne lett volna legalább két olyan egyéniség, akiket kár lett volna nem megismerni.

Az átlag csoport, amelyikben kezdéskor van nyolc ember, novemberre leapad két-három főre. :D

Persze, a csoportnak is van hátránya. Például nem jó sem legokosabbnak, sem legbutábbnak lenni.


Sajnos, a nyelviskola híre mit sem számít, az számít, hogy azzal a tanárral, aki téged fog tanítani, mennyire találod meg a közös húrt. Szerintem.

2016. szept. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!