Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol gyakorlás. Hogyan...

Angol gyakorlás. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Suliban tanulom az angolt, nem járok külön tanárhoz.

Szeretném gyakorolni a nyelvet, hogy jobban értsem a halott-, olvasott szöveget, meg úgy alapjában a nyelvet.

Nem vagyok teljesen kezdő ugyanis elsős korom óta tanulnom kellett a nyelvet, és azért már akkor megtanultam az alapokat.

Arra gondoltam, hogy a kedvenc filmjeimet megnézném újra angol nyelvű szinkronnal és magyar felirattal.

Vagy ez így hülyeség?

Vagy könyveket amiket szeretek (nem a 400 oldalasokat) elolvasnám angolul és mit értek meg belőle?

Kérlek írjatok tanácsokat!


13/L



2016. aug. 30. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A filmnézés/könyvolvasás nem rossz ,bár némelyik filmben bődületes félrefordítások vannak, Kérdező. Gondolom nem esett jól megfizetni a hivatásos jó szakembert, és valami mekkmesterre osztották, aki szaréhugyé' is elvállalta.

Én pl. Cartoon Networkot néztem kisebb koromban és azon tanultam meg angolul, volt sok jó rajzfilm amiből okosodhattam. Nekem van pár angol e-könyvem, ami hasznos lehet.

2016. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. aug. 31. 08:49
 3/3 anonim válasza:
Duolingo app a telefonodra
2016. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!