Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet érdemes tanulni...

Milyen nyelvet érdemes tanulni angol és német kívül?

Figyelt kérdés
Angolul már tudok közèpszinten, viszont nèmetet akárhogyan is tanulom, nem megy. Eleve egy unszimpatikus nyelv, ezèrt inkább arra gondoltan valami más nyelvet tanulnèk helyette. Mi az, ami ezen a kettőn kívül ellèggè használatos nyelv? Amit èrdemes lenne megtanulni mert használják is? Esetleg cègeknèl vagy ügyintèzès során (mert a kèsőbbiekben ilyennel szeretnèk foglalkozni)

2016. szept. 10. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
kinai
2016. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

EU-n belül gondolkozva a francia.


Én is az angol mellé kezdtem el tanulni.

Ugyanilyen dilemmában voltam, mint amit Te is leírtál.

Így a francia mellett döntöttem.

2016. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Francia mindenképpen.
2016. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Francia. Nagyon hasznos is, és még gyönyörű nyelv is.
2016. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A franciáról azt hallottam hogy nehéz megtanulni. Akik a franciát mondtátok, ti tanuljátok is a nyelvet? Ha igen, akkor megkérdezhetem hogy milyen nehéznek/könnyűnek találjátok?
2016. szept. 10. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Spanyol, kínai, orosz.
2016. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na most ha céghez akarsz menni ügyintézőnek akkor gyakorlatilag azt kell megtanulnod/tudnod ami a vállalat kér kapcsolat fenntartása szempontjából.

Világviszonylatban az angol, kínai, arab, orosz, spanyol azok amelyek kifizetődőek lehetnek.

Ami engem illet nekem angol és olasz nyelvvizsgán van és utóbbival kaphatnék cégnél munkát nem rossz fizetéssel :-)

2016. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tanultam és tanulok is franciául, igen. Szerintem egyáltalán nem nehéz nyelv, csak rá kell érezni. Eleinte komplikáltnak tűnhet, de bele lehet jönni, és onnantól logikus lesz.
2016. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!