Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvű beadandó, hibák?

Angol nyelvű beadandó, hibák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Beadandót kell írnom minta alapján, amit meg is írtam.

A téma egy fórumon való első bejegyzés.

Ezt írtam, kérlek, ha találtok benne hibát, légyszíves jelezzétek! Előre is köszönöm! :)


Hello there,

My name is Tamás and I just happened to join this forum. I’m intrested in the theme of the forum and decided to jump in and participate. A little about me: I’m a 18-year-old secondary school student, who lives in Budapest, Hungary. I love technology, cars and of course DTM too. I’ve got a little, white car, a Renault Clio, which I want to repair and develop in the next month or two. At first the bottom of the car will be painted, because it is a littbe bit rusty.

If you have a same car, in case you want to contact me, write a mail at tamas.nagy98@freemail.hu. Well that’s all about me in a nutshell.

Im looking forward to meeting some of you,

Tamás


2016. szept. 11. 15:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10! xoxo, love you too.
2016. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Biztos szeretetre van szűkséged.
2016. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem, van boven.

Elso valaszodat, mint javitas, ideztem, alairas egy forumba, ahova kerdezo epp hogy csak bejelenkezett.


xoxo

Tamas


Rohej.

2016. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!