Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » KATEDRA vagy BONUS nyelviskola...

KATEDRA vagy BONUS nyelviskola? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Orosz nyelvelt szeretnék elkezdeni és ezek közül a nyelvsulikból választanák.
2016. szept. 12. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Én Katedrában tanultam, egy vizsgára felkészítő kurzuson vettem részt. Nekem az a tapasztalatom, hogy a nagy név mögött nem rejlik annyi, amennyit mondanak. Be lett harangozva, hogy Magyarország vezető nyelvsulija, ilyen meg olyan módszerekkel és a többi... Semmivel sem kaptam többet, mint máshol. Korrektül felkészítettek, 100%-os nyelvvizsgám lett, de az oktatás meglehetősen személytelen. Nekem sokkal jobban bejött pár kisebb nyelviskola, ahol mindenkivel külön foglalkoztak.

Ettől függetlenül ha papírt szeretnél, én tudom őket ajánlani, de ez is városfüggő, mindenhol mások a tanárok. Hol tanulnál helyileg?

2016. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Székesfehérváron fogok tanulni. Te is oroszt tanultál náluk? Ha igen kb hányan voltatok egy csoportban?
2016. szept. 12. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne a Bonus-t!!
2021. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!