Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú nyelvvizsga?

Angol középfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

BME-n gondolkozok írásbeliböl és TELC szóbeli. Ez így lehetséges/érdemes?

Ha jól tudom a BME csak államilag elismert. Miben màs ez, mint a nemzetközi?


2016. szept. 14. 18:50
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Az államilag és nemzetközileg elismertek közötti különbség az, hogy amit te is értesz rajtuk, ha külföldi egyetemre mész akkor biztos hogy akkor vesznek fel ha olyan nyelvvizsgád van amit ott is elfogadnak. Nem csak egyetemeknél hanem elitebb munkahelyeken is. (Egy pincértől is kérhetnek nyelvvizsgát, elitebb helyeken.) Éppen ezért ha van eszed nem csinálsz 2 nyelvvizsgát hanem inkább egy nemzetközit, még ha az nehezebb is(If it's internationally accepted then it's probably more challenging)


Nem vagyok biztos benne, de szerintem olyan nincs hogy itt szóbeli ott írásbeli. Ha ezt valahol megengedik hát az nem egy erős nyelvvizsga lesz az tuti. Ha elkezded a TELC-et akkor szerintem az írásbelit és szóbelit is náluk csinálod.

2016. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!