Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy orosz sráctól tanulnék...

Egy orosz sráctól tanulnék oroszul netről. Az ilyenek mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbizhatoak milyen szempontbol? Tobb reszlet kell ahhoz, hogy a kerdeset el lehessen dotneni. Fizetsz erte? Hivatalos nyelvtanulasos oldalon keresztul tortenik? Ha nem fizetsz milyen ellenszolgaltatast nyujtasz erte?
2016. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont azért fordult meg bennem ez a kérdés, mert nem hivatalos oldalon keresztül találtam, valamint minden hónap elején kéne fizetnem. Októberben kezdenék és így egy kicsit rizikós, mert nem tudom pontosan, hogy tényleg betartja-e amit ígért. Amúgy beszéltem már vele párszor és az alapján normálisnak tűnik, csak kicsit el vagyok bizonytalanodva.
2016. szept. 23. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
ne fizess előre semmiképp
2016. szept. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kozvetlenul az adott ora utan fizess. Ugy a legegyszerubb.
2016. szept. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg orosz tanart talalhatsz jo aron, aki szemelyesen is tud tanitani teged. En most egy ennel ritkabb nyelvnel mondtam le ezt a skypolast mert szerintem nem hatekony (egy orat megneztem).
2016. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!