Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvtanulás filmek/soro...

Angol nyelvtanulás filmek/sorozatok segítségével?!

Figyelt kérdés
Az angol tanuláshoz ugye elengedhetetlen hogy jól kihalljam az egyes szavakat, illetve érettségin is van "Listening" ami ugye az hogy betesznek egy lemezt és az alapján kell megoldani a feladatot és én most a hallás készségemet szeretném fejleszteni, erre ajánlják az angol nyelvű filmeket/sorozatokat, tudtok nekem olyat mondani ami szerintetek beválna?

2016. szept. 29. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy rakás jó sorozat, összekalózkodod. Ha nincs hozzá épp felirat akkor telepítsd az ingyenes Splayer-t, az magától tölt hozzá. Ha még az sem akkor kerítesz netről.
2016. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kifejtésben a kérdésedet nem értem, hisz bármit nézel, attól fejlődni fog a listeninged. Nézd azokat a sorozatokat, amiket már láttál és szeretsz.
2016. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
engem is erdekelne angol feliratos filmek cime
2016. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy bárhonnan összeszedhetem a filmeket, de én inkább címekre lennék kíváncsi. :)
2016. szept. 29. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
De milyen címekre? Kb. minden film fent van neten. Nézz olyat, ami érdekel. PL. most mondanék vmi horror filmet, de ha te nem szereted az olyat...
2016. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát felmész mondjuk imdb-re kilistázod a top sorozatokat.


[link]


Jobb szélen még műfaj alapján is szűrhetsz.


Filmeket ugyanígy.

2016. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!