Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudok legkönnyebben...

Hogyan tudok legkönnyebben megtanulni angolul?

Figyelt kérdés

Annyira már tudok, hogy a érettségim A2 lett.Annyira szeretnék megtanulni, hogy folyékonyan beszéljek, tudjak külföldön(mondjuk Angliában) munkát vállalni. Ha szükséges fizetek is a tanulás érdekében. Romániában élek tehát nem nagyon van lehetőségem magyar anyanyelvvel angolt tanulni az országban ( gondolok itt nyelvkurzusokra..)

Köszönöm a hasznos tanácsokat, előre is!


2016. okt. 1. 15:31
 1/7 wonder13 válasza:
Hat az ember mindenre kepes ha akkar ne ad fel !! enis romaniiaba vagyok magyar anyanyelvel es jarok kulon orakra egyre jobban megy minden de figyu !! Adig nem fogod folyekonyan beszelni vagy avval az akcentusal amig nem vagy kosztok ok tudni fogjak hogy te nkd mas az anyanyelved es te meg kelesz szokd aszt az akcentust.De ha te mar tudod a nyelvet csak nem olyan gyorsan beszelni akkor batran menyel ki mi is lehetoseged adodik es 1 honapon belul felveszed te is az akcentust es te is ugy fogol olyan gyorsan beszelni !!!!!
2016. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, jól esik, hogy ezen az oldalon akad aki segiteni akar és nem csak kötekedni, vagy nagyképűsködni (tisztelet a kivetél)!
2016. okt. 1. 15:44
 3/7 wonder13 válasza:
Nincs mit baratom !!! Ha barmibe segithetek irj privaltba !
2016. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az igen.. 1 hónap alatt felveszed odakint az akcentust. Te biztos tudod Jóska :D
2016. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 wonder13 válasza:
Ha tudod a nyelvet csak nem avval az akcentusal garantalom hogy 1 honap alatt o is aval az akcentusal fogja beszelni !!!!! ES ENGEM NE JOSKAZ MERT NEM CSIPEM !!!
2016. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én így jutottam el a felsőfokú nyelvizsgáig agolból egy gyengébb középfokú szintről:

angol nyelvű filmeket és sorozatokat néztem a neten, először magyar utána meg angol felirattal. kiszótáraztam az ismeretlen szavakat, kifejezéseket.


Angol nyelvű könyveket (Harry Pottert, krimiket, thrillereket, sci-fiket) olvastam, szintén szótárral.


hihetetlen gyorsan fejlődött a szókincsem ettől és, mivel mindent a netről töltöttem le, ingyenes volt, csak az időt kellett rászánnom. ami igazából szórakozás volt, mert olyan filmeket és könyveket olvastam, ami érdekelt és szórakoztatott...

2016. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sos-sok maggolással.
2016. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!