Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Voltam ECL nyelvvizsgán és a...

Voltam ECL nyelvvizsgán és a listening elég gyatrán sikerült 2 feladat kb 40-40% lett, a beszélgetés egész jól sikerült, van esélyem átmenni szerintetek?

Figyelt kérdés
2 feladat alatt a magnó hallgatósat értem, ha pedig nem sikerülne mik a lehetőségeim? irásbeli tuti megvan

2016. okt. 1. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 paja0000 válasza:
Mi volt a magnóhallgatáson? attól függ milyen válaszokat adtál, miket kérdeztek?
2016. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát 2 feladat volt 10-10 kérdéssel...kb felét nem lehetett érteni mit mondott, valami történetet mesélt és ahhoz kapcsolódóan volt kérdés de szó szerint nem hangzott el a válasz egyhez se körül volt írva 1000 képpen :D Egyik feladat 3 közül kellett választani szerintem az jobb lett, másik meg fogalmazni kellett na az bukó szerintem :/
2016. okt. 11. 21:44
 4/7 A kérdező kommentje:
második feladatnál 1 szavakat írtam be...hátha, de többet csak tippeltem :/
2016. okt. 11. 21:45
 5/7 paja0000 válasza:
Ja hát így necces ha sokat tippeltél, hallgatáson a tipp nem szokott nekem bejönni, én tavasszal megyek németből, angolból már van középfokom, írták hogy ECL-en nehéz a hallgatás de biztos nem lehetetlen, akkor senki se menne oda, majd max következőre megcsinálod :)
2016. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Most voltal oktober elejen ? En is ugy ereztem, nagyon nehez volt. 40% korulre szamitottam, naggggyon meglepodtem, hogy 78% lett :O


Na meglett neked ?

2016. okt. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
meglett :D 60% lett a listening :D
2017. máj. 27. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!