Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek hogy sikerült a mai...

Kinek hogy sikerült a mai dexam b2 írásbeli nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Én "arts"-s voltam.

Első feladat a rövid válaszokat igénylő szöveg volt, az szerintem ment, 1-2 hibával.

Volt Sherlock Holme-s dolog, vagyis a szövegbe be kellett illeszteni mondatrészeket. Szerintem ez nem ment.

Talán ezután jött az igaz-hamis. Ez talán félig sikerült.

Utána volt a nyelvhelyességi feladat. Hát, szerintem talán a pontszámok felét elértem.


Írás...

Mindkettőnél túlhaladtam a 160 szót.

Az egyiknél valami 184, másiknál 194.

Szerintem a feladatot jól megoldottam,csak az lehet a kérdés, hogy mondjuk egy "erről kell írni" pontra elég-e egyetlen egy mondat. (Írhattam volna többet is, azonban már túl voltam a 160-on is...)

Másik probléma a nyelvhelyesség lehet. próbáltam függőbeszédet, passzívot belerakni, beleraktam "would have had to"-t is, de nem tudom, hogy ezeket a nyelvtani dolgokat mennyire fogják értékelni.


Magnó meg azt hiszem a szóbelihez tartozik, de amúgy az rosszul. :D


Neked hogy sikerült?

2016. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A magnónál ti mit írtatok? például az 1, meg a 3 feladatba?
2016. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem összességében szerintem jól sikerültek a feladatok, az igaz hamisban az elso kettőben nem vagyok biztos, a Sherlockos feladatnal meg az utolsoban. A levelek nekem 165 és 184 szavasak lettek, úgyhogy te se aggódj szerintem, mert amugy alig van olyan, akinek sikerül betartani a határt. Ismerosomnek pl 250 lett az egyik.

Második válaszoló! En csak az irasbelit csinaltam a dexamnal, úgyhogy nem tudok a kérdésedre válaszolni.

Sikeres vizsgat mindenkinek! :)

2016. okt. 23. 21:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és meg annyit, hogy a levelben megadott pontokat úgy kell "vegigjarni", hogy vagy 2 mondat, vagy 1 összetett mondat legalább mindegyikről.
2016. okt. 23. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már nem is emlékszem a magnóra, hogy mit jelöltem be. :D


Köszi és viszont. :)


Huh, az egyik pontot akkor egy mondatban tudtam le. :D

Vagy lehet, kettőt is.

És olyan körítést csináltam, hogy az nem igaz.

Áramszünet, majd átmenni egy másik konyhába emiatt,ami másik épületben van és élőben az a főző verseny vagy mi.

2016. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! Megtudnatok irni pontosan h mik voltak a feladatok? Halas lennek erte. Koszonom.
2017. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!