Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismeri valaki az Imprevo...

Ismeri valaki az Imprevo nyelvoktató rendszert?

Figyelt kérdés
Az első leckét ingyen kipróbálhattam, kicsit szájbarágós a stílusa, de úgy tűnik, hogy nekem, teljesen kezdőként jó lehet. Feltéve persze, hogy a többi lecke is hasonló. Van valakinek tapasztalata? Vagy esetleg tudnátok más, hasznos oldalt ajánlani?
2016. okt. 24. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A leckék többsége hasonló.

Jellemzően szókincs, nyelvtan , szövegértés és néha spéci levélírási magyarázat is van, de a nyelvtan egy adott szint vége fele elfogy, ezért az a rész hiányzik.

A szókincs rész szerintem tartalmazhatna több fontosabb szót is az ismétlések helyett.

A nyelvtani részben szerintem van 1-2 hiba,de nem vészes.

Arra,amire használtam jó volt. Átnéztem , hogy hol van hiányosságom a középfokból és találtam párat, illetve máshogy való magyarázás néha segít jobban megérteni a dolgokat.

Persze vannak dolgok,amikre nem képes, de ezek nem is várhatóak el igazából,mert nehezen automatizálhatóak.

2016. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Most már az első 27 leckéjük ingyenes. próbáld ki azokat is.
2018. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!