Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Idegenekkel beszélgetve...

Idegenekkel beszélgetve fejleszteni az angol nyelvtudást?

Figyelt kérdés

Van olyan biztonságos oldal az interneten, ahol nyugodtan tudnál beszélgetni egy idegennel, evvel is fejlesztve az angol(vagy bármilyen más) nyelvtudásod?


Találtam kettőt, de nem tudom mennyire megbízhatók ezek az oldalak. [link] és [link]


Valakinek esetleg valamiféle tapasztalata ez a kettő, vagy bármely más oldallal kapcsolatban?



2016. nov. 2. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Az idegen beszélgetőtárs:


[link]

2016. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

Megmondom én faszául mi a pálya. Ha csaj vagy akkor jobb esélyekkel indulsz neki a külföldi beszélgetőtárs kereséshez. Sokat csak flörtölni, csajozni akarnak. Beszélgetőtárstól aki" tanitási" háttérel rendelkezik sokat ne várj. Beszélgetni jó, de azt el kell viselned, ha kijavít- Sokan nem szeretik, és a másik félnek is fársztó.


Más, az hogy valaki anyanyelvi szinten beszéli a nyelvet, mert mondjuk ott született, járt iskolába stb, nem feltétlenül jelenti azt hogy tud tanítani is.


Más, jönnek itt a native Engish teacher-dologgal, akkor had világítsak rá arra a csepp dologra, miszerint a native nem tud magyarul gondolkodni, nem tudja átadni a magyar gondolkodáshoz legközelebbi tanítást. ezért van az hogy amíg kedves nagyarcú anyuci-apuci fizetni nétív tanárhoz jár a gyerek, semmi újat nem tanul, mert a magyar és az angol totál különbözik és nagyon nehéz elhagyni a magyar gondolkodást.


Szóval, ha a csodamódszertkeresed, akkor ez PONT nem az. Beszélgetni jó, de álltalában ezek a kapcsolatok korán mennek is a levesbe.


Jöhet a zöld.

2016. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!