Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kodolányi nyelvvizsga vélemények?

Kodolányi nyelvvizsga vélemények?

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Angol felsőfokún voltam, nehezebbre számítottam az írásbelin, a szóbeliről meg úgy éreztem, tudtam volna ennél jobb teljesítményt nyújtani, de még így is bőven meglett minden. A vizsgáztatók kedvesek voltak, a bizonyítványt is időben kiküldték.

Nem tudom, neked lesz-e olyan feladat, hogy eléd tolnak egy angol szöveget, aztán el kell magyarul mondani és fordítva, az elég fura volt, mert nem gyakoroltam sose olyat, és úgy izgultam, hogy fel se fogtam a szöveget, hiába olvastam el.

A magnós feladat pedig nagyon könnyű volt szerintem, teljesen érthetően beszéltek, és a szövegértés is könnyű volt.

2016. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!